Субота, 06-Чер-2020, 03:58
Сайт присвячений заробітку і прогнозам на спорт
Головна | Заробіток Web-мастеру | Реєстрація | Вхід
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Архів записів
Реклама сайту:

Профессиональная раскрутка сайта, заработок для веб-мастеров

Ставки на спорт �� �����

Заробіток Web-мастера після самостійного створення сайту : Заробити в Інтернеті може кожний, навіть початківець Web-майстер, вся різниця лише в кількості отриманого заробітку. У цій статті я постараюся наскільки це буде можливо детально і ясно описати основні види можливого заробітку в Інтернеті власників (web-майстрів) Web-ресурсів. Інформація - основний товар Інтернету, а основним видом заробітку в Інтернеті є плата за розміщення інформації. Таким чином, під видом заробітку Web-мастера в Інтернеті мається на увазі спосіб розміщення потрібної інформації. По формах і способам розміщення інформації в Інтернеті можна виділити такі види заробітку за допомогою: 1. Рекламних брокерів по операціях з покупкою/продажем посиланнями- Удосконалена модель заробітку на партнерських програмах, все відбувається по наступному принципу - зареєстровані в партнерській системі рекламодавці й вебмастера вибирають найбільш підходящого для себе партнера для подальшого співробітництва. Перші для вигідного розміщення своїх посилань або банерів, а другі для одержання доходу від розміщеної інформації. Однак, для участі в подібних системах необхідно мати сайт із високою відвідуваністю й високим індексом цитування (ваги сторінок з посиланнями на Ваш сайт). Розкрученими й перевіреними рекламними брокерами на сьогоднішній день є:

Назва рекламного брокера :
Вивід коштів :
                                              Опис
http://clx.ru
більше 1$
Самий старий і надійний брокер (6 років); громіздка система потребуюча часу для вивчення; всі види реклами: час розміщення, покази, кликі, пакетний викуп сторінок (продаж посилань на сторінках до 4 рівнів вкладеності)
http://sape.ru
більше10$
Вказавши ціну й кількість можна вкл. авторежим розміщення посилань; більше 80 тис. рекламних площадок; розміщення реклами на вкладених (до 3 рівнів) сторінках рекламних площадок; дешева реклама (від 0,01 центу на місяць).
http://talk.ru
не обмежений
Дуже простий і зрозумілий інтерфейс; можуть брати участь сайти, розміщені на безкоштовних хостингах; миттєвий автоматичний вивід засобів
http://wmlink.ru
не обмежений
Виплачує 75% від вартості посилання, зазначеної рекламодавцем; миттєвий автоматичний вивід коштів

2. Систем контекстної реклами- Це реклама, що розташовується у контенті (змісті) поточної сторінки й сайту в цілому. Інакше кажучи, реклама буде відображатись й відповідати тематиці й змісту сторінки, на якій вона розташована у вигляді невеликих рекламних блоків на сайті, на якому рекламуються сайти з тематикою так чи інакше схожою із данним сайту. Систему контекстної реклами пропонують майже всі пошукові системи:

Назва пошукової системи:
Система контекстної реклами:
Кількість відвідувачів у день:
Вивід коштів:
             Rambler
               Begun.ru
від 2 чол
більше 50$
             Яndex
             Яndex.Директ
від 300 чол
не обмежений
             Google
             Google AdSense
від 100 чол
більше 100$

Таким чином, система контекстної реклами у вигляді блоку з рекламою приносить Web-майстрові прибуток, а користувачам інтернету поінформованість і інформування про сайти зі схожою тематикою, а також про види товарів або послуг, які можуть бути для них цікаві. Найбільш оптимальним вибором для починаючого Web-майстра, як бачите, є begun.ru, що дозволяє розміщати блоки контекстної реклами на не просунутих сайтах. На сьогоднішній день у цій партнерській програмі бере участь більше 50 тис. рекламних площадок.
Друзі сайту
Каталог цікавих сайтів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Besucherzahler russian mail order brides
счетчик посещений
счетчик на сайт
счетчик бесплатно
Copyright MyCorp © 2020